Lessenrooster

Hieronder vind je een overzicht van ons lessenrooster voor het schooljaar 2020 – 2021! Dit is allemaal onder voorbehoud, omdat we nog moeten afwachten welke maatregelen we zullen moeten handhaven in het najaar. Normaal gezien zal het voor onze huidige leden mogelijk zijn om je in te schrijven voor het nieuwe schooljaar vanaf 1 juli. Nieuwe leden kunnen zich dan vanaf 1 augustus inschrijven.

Weet je niet goed welke les(sen) voor jou geschikt is/zijn? Ga dan naar: De juiste les kiezen
Wil je wat meer informatie over de verschillende dansstijlen? Ga dan naar: Dansstijlen

 

Maandag

16:30 – 17:30           Showdance A1                              Simon                     Zaal 1

17:30 – 18:30           Showdance A2                              Simon                     Zaal 1

18:30 – 19:30           Modern C                                         Simon                     Zaal 1

19:00 – 20:00           Jazz B                                                   Jorien                     Zaal 2

19:30 – 21:00           Funky Ladies                                  Simon                     Zaal 1

 

Dinsdag

16:30 – 17:30           Ballet Kids 1/2                              Maya                       Zaal 3

17:30 – 18:30           Jazz A                                                  Maya                       Zaal 3

18:30 – 19:30           Modern A                                         Megan                    Zaal 2

19:30 – 20:30           Modern B                                         Megan                    Zaal 2

 

Woensdag

15:00 – 16:00           Funky Jazz Kids 4                         Simon                     Zaal 1

16:00 – 17:00           Showdance B                                 Simon                     Zaal 1

Minikids 2                                       Julie                         Zaal 3

17:00 – 18:00           Funky Jazz Kids 5                         Simon                     Zaal 1

Funky Jazz A                                    Linde                       Zaal 2

Funky Jazz Kids 6                         Julie                         Zaal 3

18:00 – 19:00           Showteam                                        Simon                     Zaal 1

Showdance Kids 5/6                Linde                       Zaal 2

Hiphop Kids 5/6                          Lotte                       Zaal 3

19:00 – 20:00           Showdance C                                 Simon                     Zaal 1

Showdance A                                 Lotte                       Zaal 2

20:00 – 21:00           Dance4Fun                                     Simon                     Zaal 1

 

Donderdag

17:00 – 18:00           Ballet Kids 3/4                              Maya                       Zaal 3

18:00 – 19:00           Urban A                                              Eric                           Zaal 1

Ballet Kids 5/6                              Maya                       Zaal 3

19:00 – 20:00           Urban B                                              Eric                           Zaal 1

Ballet A                                              Maya                        Zaal 3

20:00 – 21:00           Urban C                                             Eric                           Zaal 1

 

Zaterdag

10:00 – 11:00           Funky Jazz Kids 1                         Laura                       Zaal 2

Funky Jazz Kids 2                         Gieltje                    Zaal 3

Funky Jazz Kids 3                         Elinor                      Zaal 3

11:00 – 12:00           Minikids 3                                       Laura                       Zaal 1

11:30 – 13:00           Jazz C                                                   Simon                     Zaal 2

 

14:00 – 15:00           Showdance B                                 Margaux                Zaal 1

15:00 – 16:00           Showdance C                                 Margaux                Zaal 1